GOLF PO ANGIELSKU

W środę  10.04.2013r po raz pierwszy w Rzeszowie gościem naszej szkoły był golfista z Anglii John Kicinski. Pan John objaśniał oraz demonstrował podstawy golfa naszym uczniom. Wielki pasjonat i miłośnik tej dyscypliny, każdą wolną chwilę spędza na polu golfowym. Nasz gość w Anglii, na co dzień pracuje w Angielskiej Królewskiej Policji a po pracy czynnie gra od 23 lat w golfa. Swoją pasją chciał zarazić naszych uczniów nakłaniał ich do czynnego udziału w zajęciach. Ta wspaniała dyscyplina sportowa oferuje każdemu to, czego oczekujemy od zabawy w wolnym czasie. Jest ruchem i relaksem na świeżym powietrzu, można rozpocząć grę w każdym wieku, wspiera koncentrację i utrzymuje dobrą kondycję. Otwiera nowe i interesujące plany na spędzanie czasu wolnego. Spotkanie z naszym gościem z Anglii, wspólna zabawa jeszcze bardziej zmotywowały naszych młodych golfistów do pracy nad podnoszeniem własnej sprawności. Trening poprowadzony przez naszego gościa okazał się ciekawą odmianą naszych zajęć. John obiecał, że do nas wróci i przy najbliższej okazji przeprowadzi kolejny trening zdradzając nowe tajniki tej królewskiej dyscypliny.  Dzieci były bardzo zadowolone z wizyty angielskiego golfisty. Ciekawie spędziły czas oraz poznały angielskie zwyczaje związane z tą dyscypliną. Na koniec podziękowały mu za spotkanie i obiecały pilnie trenować oraz propagować tą piękną dyscyplinę sportową.

Opracowali mgr Katarzyna Rogala oraz mgr Sebastian Sondej