„Akademia Bezpiecznego Puchatka” to ogólnopolski program edukacyjny, który ma na celu  poprawę bezpieczeństwa najmłodszych uczniów szkół podstawowych, którzy rozpoczynają naukę w szkole oraz wspieranie ich rozwoju. W ramach programu przekazywana jest dzieciom niezbędna wiedza o tym, jak być bezpiecznym na drodze, w szkole, w domu, w czasie zabawy i korzystania z Internetu. Program zwraca uwagę na potencjalne zagrożenia, uświadamia dzieciom i ich rodzicom skutki niebezpiecznych zachowań w domu, szkole i na drodze. Dodatkowo  został on rozbudowany o treści związane z przydatną dla dzieci tematyką efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności.

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, których elektroniczną wersję możecie Państwo pobrać na str. www.akademiapuchatka.pl. W materiałach do pobrania znajdziecie Państwo również elektroniczną wersję książeczki edukacyjnej dla dzieci z interesującymi grami i zabawami, a także broszurę informacyjną z poradami dla rodziców.

Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły przystąpili do tego programu. Dzieci na lekcjach zapoznały się tematyką bezpieczeństwa i przygotowały się do udziału w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Nasza Szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający zaszczytny tytuł przynależności do „Akademii Bezpiecznego Puchatka".

Program „Akademia Bezpiecznego Puchatka” organizowany jest przez markę Puchatek, we współpracy z Wydziałem ds. Nieletnich, Patologii i Profilaktyki Biura Prewencji Komendy Głównej Policji oraz Wydziałem ds. Profilaktyki w Ruchu Drogowym Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.Patronem Honorowym akcji jest Komendant Główny Policji oraz wszystkie Kuratoria Oświaty. W programie wzięło już udział ponad milion dzieci w Polsce.

 

 

Nabór 2017/2018


ePUAP

OFERTA UBEZPIECZENIA

REFORMA EDUKACJI

Spotkania z URz


Politechnika Dziecięca


Nasza szkoła bierze
udział w programie
Tenis 10 w szkole


TENIS 10 W SP25
SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Lekkoatletyka dla każdego

Program Mały Mistrz

Raport SEO

Nasza Szkoła uzyskała
wysoką ocenę
Kuratorium Oświaty
w Rzeszowie


Poczta


Logowanie

Czas trwania lekcji

NrGodz
1 7:55- 8:40
2 8:50- 9:35
3 9:45-10:30
4 10:40-11:25
5 11:45-12:30
6 12:40-13:25
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

PRÓBNY SPRAWDZIAN

OPERON -
raport szczegółowy
z próbnego sprawdzianu
szóstoklasistów

Certyfikat

Tak pracuje nasza szkoła

Program zajęć