Wydarzenia sportowe

Badminton
Pływanie
Golf Łucznictwo

Zawody lekkoatletyczne – trójboje dziewcząt i chłopców

11 czerwca 2013 roku uczniowie klas 4, reprezentowali naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych. Były to trójboje lekkoatletyczne, w których każdy zawodnik musiał startować w czterech konkurencjach sportowych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową.

Zawody lekkoatletyczne – czwórboje dziewcząt i chłopców

22 maja 2013 roku uczniowie reprezentowali naszą szkołę w zawodach lekkoatletycznych. Były to czwórboje lekkoatletyczne, w których każdy zawodnik musiał startować w czterech konkurencjach sportowych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m – dziewcząt, bieg na1000m chłopców.

ZAWODY O PUCHAR PREZESA ORŁÓW

W dniu 12.06.2013 odbyły się już po raz 14 zawody z mini piłki nożnej klas czwartych o puchar Prezesa Orłów Rzeszów. Turniej pierwszy raz został rozegrany na boisku trawiastym w Przybyszówce. Uczniowie naszej Szkoły zajęli 6 miejsce. Opiekunem na turnieju był Pan mgr Sebastian Sondej.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – ROZGRYWKI W GRZE „ZBIJAK”

Z okazji dnia wiosny odbył się finał rozgrywek w grze „Zbijak” (już po raz drugi). Sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Sebastian Sondej, Beata Kudlek oraz Katarzyna Rogala. Wytypowano trzy najlepsze drużyny:

I miejsce – Magiczne Laczki – uczniowie klasy 6 a
II miejsce – Gumisie – uczniowie klasy 5b
III miejsce – Złota 12-stka – uczniowie klasy 5c

Wszyscy bawili się super.

VI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
W GIMNASTYCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
ZARZECZE  18.03.2013R.

W poniedziałek 18 marca br., w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Zarzeczu k/Przeworska odbyły się VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Gimnastyce Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięły reprezentacje 29 szkół

MIĘDZYSZKOLNE ELIMINACJE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 14.03.2013r. oraz 21.03.2013r. w naszej szkole odbyły się międzyszkolne eliminacje rozgrywek w siatkówce dziewcząt i chłopców z Miasta Rzeszowa. Głównym organizatorem rozgrywek szkolnych był M.O.S. oraz nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Beata Kudlek oraz mgr Sebastian Sondej. W rozgrywkach międzyszkolnych wzięli udział uczniowie z rzeszowskich szkół: SP23, SP Sióstr Pijarek, SP2, SP14, SP24, SP25.

ZIMOWISKO 2013 – AKTYWNA FORMA SPĘDZANIA CZASU

W dniach od 10 – 15 lutego 2013 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w pierwszym zimowisku. Współorganizatorem wypoczynku był mgr Sebastian Sondej. Dzieci codziennie uczestniczyły w zajęciach na stoku pod opieka wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa zjazdowego oraz instruktorów snowboardu. Po obiedzie mogły skorzystać z zajęć z narciarstwa biegowego, zajęć na pływalni, na lodowisku lub na sali gimnastycznej.

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY Z TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 24 i 30 stycznia 2013 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w sportowych zmaganiach. W reprezentacji dziewcząt wystąpiła Karolina Jabłońska z klasy 6b i Agnieszka Micał z klasy 6b. Chłopców reprezentowali Andrzej Błaszczak z klasy 6b, Szymon Raus z klasy 6b oraz Damian Jabłoński z klasy 6b.Dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły.

„Halowa Polska” - pierwsze ogólnopolskie rozgrywki
w Polsce w kategorii „Futsal Junior”

9, 14 oraz 22 stycznia 2013 roku odbył się po raz pierwszy w Rzeszowie halowy turniej z piłki nożnej „Halowa Polska”. Nasi uczniowie godnie reprezentowali SP 25 - zajęli III miejsce.