23 MAJA 2012 ROKU ODBYŁY SIĘ CZWÓRBOJE LEKKOATLETYCZNE
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Dec Wiktoria 6a, Buczek Klaudia 6b. Rożek Klaudia 6a, Świder Aleksandra 6a, Wandas Marlena 6c, Czamara Katarzyna 5a, Micał Agnieszka 5b, Jarosz Albert 6a, Styś Szymon 6c, Augustyn Tymoteusz 6b, Biela Oskar 6c, Błaszczak Adrian 5b, Brzęk Kacper 5c, Wanic Filip 6a, Węgrzyn Dawid 6c. Są to zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie podczas zawodów sportowych, które odbyły się na stadionie CWKS RESOVIA w Rzeszowie. Uczniowie naszej szkoły startowali w następujących konkurencjach sportowych: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m dziewcząt oraz bieg na 1000 m chłopców. Najlepsze wyniki wśród naszych lekkoatletów zdobyli:
- bieg na 1000 m chłopców: Błaszczak Andrzej -  3.41,55,
Każdy zawodnik musiał startować w czterech konkurencjach. W ogólnej klasyfikacji dziewczęta zdobyły 784 punkty – VIII miejsce w ogólnej klasyfikacji wśród dziewcząt , zaś chłopcy 880 punktów – V miejsce w ogólnej klasyfikacji wśród chłopców. Indywidualnie najwięcej punktów zdobyła Klaudia Rożek 174 i Albert Jarosz 206.
Był to dla naszych uczniów ogromny wysiłek, bowiem musieli startować w czterech konkurencjach. Kończyły się one biegiem na 600m dla dziewcząt i biegiem na 1000 m dla chłopców w bardzo wysokiej temperaturze.