Spotkanie Prezydenta Rzeszowa z Laureatami Konkursów
W sali sesyjnej rzeszowskiego Ratusza 26 marca 2012 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród Laureatom Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. W uroczystości wzięli udział: pan Stanisław Sienko – Zastępca Prezydenta Rzeszowa, pan Henryk Wolicki – Pełnomocnik do spraw edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa, pani Wiesława Szymańska – Dyrektor Wydziału Edukacji, Dyrektorzy szkół oraz Laureaci Konkursów. Pani dyrektor mgr Bożena Zięba uczestniczyła   w tym wyjątkowym spotkaniu wraz z uczniami naszej szkoły: Klaudią Szubart z klasy 6b – Laureatem konkursu z języka angielskiego oraz Adamem Sygutem z klasy 6b – Laureatem konkursu historycznego. Pan Prezydent pogratulował wszystkim Laureatom, wyraził słowa wielkiego uznania, życząc dalszych sukcesów dydaktycznych. Uczniowie otrzymali nagrody, upominki oraz dyplomy. Dyrektorzy szkół od Prezydenta Miasta otrzymali najnowszą Encyklopedię Rzeszowa. Encyklopedię przekazano do biblioteki szkolnej. Uroczystość przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze przy słodkim poczęstunku. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, nauczycielom, rodzicom  i życzymy kolejnych, znaczących osiągnięć, które są źródłem dumy, satysfakcji oraz radości.

Dyrektor i nauczyciele szkoły.