Składamy serdeczne podziękowania
wszystkim, którzy włączyli się
w organizację uroczystości
odsłonięcia tablicy i zasadzenia dębu pamięci
por. Henryka Pisarka,
w ramach programu „Katyń…ocalić od zapomnienia”

Sponsorom:
Zarządowi Oddziału ZNP w Rzeszowie; Panu Romanowi Jakimowi, przewodniczącemu KM NSZZ „Solidarność” WSK PZL Rzeszów S. A., Ks. Prałatowi Stanisławowi Bełzie, Panu Benedyktowi Golbie F.P.H.U. „Publima”.

Organizatorom:
J E Ks. Biskupowi Edwardowi Białogłowskiemu; Panu gen. bryg. Stanisławowi Olszańskiemu Dowódcy Garnizonu Rzeszów; Panu ppłk. Zbigniewowi Skałeckiemu Komendantowi Garnizonu Rzeszów, Dowódcy 21 Batalionu Dowodzenia w Rzeszowie; Panu Markowi Soi, starszemu wizytatorowi Kuratorium Oświaty w Rzeszowie; Dyrekcji i Pracownikom Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie; Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie; Artystom Szkoły Muzycznej „Triola” w Rzeszowie; Panu Kamilowi Skwirutowi, studentowi Uniwersytetu Rzeszowskiego; Pani mgr Urszuli Klimas i Pani mgr Beacie Kuczek – przygotowanie części artystycznej; Pani mgr Jolancie Tomkiewicz i Panu mgr. Jackowi Lasce – oprawa muzyczna; Panu mgr. Wojciechowi Trzynie – dekoracja i rekwizyty; Pani mgr Annie Styczeń – obsługa graficzna; Pani mgr Małgorzacie Baran – zebranie materiałów historycznych; Pani mgr Dorocie Kozioł – prowadzenie uroczystości.

Nauczycielom.

Pracownikom administracji i obsługi oraz Uczniom naszej Szkoły.

Państwa zaangażowanie przyczyniło się do uświetnienia tej uroczystości.

Szczególne podziękowania kierujemy do:
J E Biskupa Kazimierza Górnego; Pana Tadeusza Ferenca, Prezydenta Miasta Rzeszowa; Pana Jacka Wojtasa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty; Pani Ewy Leniart, Dyrektora Oddziału IPN w Rzeszowie i Pani Bogusławy Budy, Przewodniczącej MK NSZZ „Solidarność” O i W za przekazanie na ręce Dyrektora Szkoły listów doceniających ideę uczczenia pamięci naszego Rodaka, który oddał życie za Ojczyznę.

Z wyrazami szacunku dyrektor szkoły mgr Bożena Zięba