Spotkanie  autorskie z Panią Stanisławą Bełch.

W dniu 8 grudnia w Filii Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej  uczniowie klasy lll F uczestniczyli w spotkaniu z rzeszowską pisarką – Stanisławą Bełch, autorką zbiorów opowiadań dla dzieci: „Wesołe historie” oraz  i „Snip i Kocio”. W czasie spotkania pisarka prezentowała uczniom swoje książki, opowiadała o swoim życiu i karierze pisarskiej. Uczniowie mogli zobaczyć piękne, bogate ilustracje  do jej książek oraz usłyszeć kilka zabawnych i pouczających opowiadań. Pani Stanisława Bełch chętnie odpowiadała na pytania młodych czytelników, jednocześnie zachęcając do czytania i pisania własnych opowieści. Wspólnie z naszym gościem dzieci wykonywały zakładki do książki. Na zakończenie  spotkania dzieci mogły zakupić książeczki oraz poprosić o autograf i dedykację. Mamy nadzieję, że wspólnie  spędzony czas będzie motywacją do zagłębienia literatury dziecięcej, a pozytywne wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Opracowała: mgr Jolanta Pięta